Menü
Sepetiniz
1.500.00₺ Üzeri tüm ürünlerde ücretsiz kargo 7 Desi 'ye Kadar

More 4U Kalıp Ağda Siyah 400 ml

more 4u kalıp ağda siyah 400 ml
More 4U Kalıp Ağda Siyah 400 ml
More 4U Kalıp Ağda Siyah 400 ml

More 4U Kalıp Ağda Siyah 400 ml, bitkisel içerikli kalıp el ağdası, kısa tüylerde bile etkili, tüm ciltler için uygundur.

Kullanışı:

Sir ağda yapılacak bölgenin temiz ve kuru olmasına dikkat ediniz. Sir ağda; bacaklar, kollar, yanaklar, kol altı ve bikini bölgesi için kullanıma uygundur. Sir ağdayı eritip karıştın süzme bal kıvamına geldiğinde kullanıma hazırdır.

Sıcaklığını ufak bir bölgede deneyin ve spatula yardımı ile kılların çıkış yönünde ince bir tabaka halinde sürünüz. Tamamen donmasını beklemeden ve iki parmağınızla tutabilecek şekilde ucundan kaldırınız.

Tek bir hareketle ağdayı çekiniz. Uygulamadan sonra ağda temizleme yağı kullanınız.

Uyarılar:

Kullanmadan önce uyarıları okuyunuz, kullanma talimatlarına mutlaka uyunuz. Varislerde, çatlamış, tahriş olmuş cilt ve güneş yanığı üzerinde veya sir ağdaya yan etki göstermiş bölgelerde kullanmayınız.

Çocukların ulaşamayacağı bir yerde saklayınız, ürünün yutulması halinde doktora başvurunuz. Ağda sonrası derinin kızarması normal bir sonuçtur. Ağda sonrası cildi kaşımak tahrişe neden olabilir.

Ürün Özellikleri
DurumuYeni
Yaş GrubuYetişkin
RenkSiyah
CinsiyetÜniseks

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Sitemizden yapılan tüm alışverişlerde, aldığınız ürünle ilgili olarak, ürünün yer aldığı paketin kargo görevlisinin yanında açılması ve eksik olan ürünler için tutanak tutturulması gerekmektedir. Bir ürünün iade edilebilmesi genel olarak aşağıdaki şartlara bağlıdır.

Ayrıntılar İçin

70,00₺
  • Stok Adedi: 20
  • Stok Kodu: 615500137

Kişisel verileriniz, hizmetlerimizin daha iyi bir şekilde sunulması için mevzuata uygun şekilde toplanıp işlenir. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.