Menü
Sepetiniz
1.500.00₺ Üzeri tüm ürünlerde ücretsiz kargo 7 Desi 'ye Kadar

Maske ve Soyucular

Marka: Tri Stax Model: 615501621
Stax Kil Maske Stax Gold Kil Maske; cildinize pürüzsüz ve ipeksi bir his kazandırır. anti-aging özelliği sayesinde yaşın ilerlemesi ve çevresel faktörlerden dolayı elastikiyetini kaybeden cildi sıkılaştırmaya özellikle ifade kırışıklığının görümünü azaltmaya yardımcı olur. Ayrıca ciltteki akne, si..
70,00₺
Marka: Tri Stax Model: 615501657
Stax Köpüren Maske Oksijen Stax Oxygene Bubble Clay Mask; Derin bir cilt arındırıcı, makyaj temizleyici ve hücre yenileyici bir üründür. Bunun yanı sıra içerdiği aktif Oksijen ile cilt gözeneklerinizde birikmiş olan kir, siyah nokta ve bakterileri bir mıknatıs gibi çekerek temizler. Cildi arındırı..
70,00₺
Marka: Tri Stax Model: 615501658
Stax Köpüren Maske Karbon Stax Carbon Bubble Clay Mask; Derin bir cilt arındırıcı, makyaj temizleyici ve hücre yenileyici bir üründür. Bunun yanı sıra içerdiği aktif karbon ile cilt gözeneklerinizde birikmiş olan kir, siyah nokta ve bakterileri bir mıknatıs gibi çekerek temizler. Cildi arındırır a..
70,00₺
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

Kişisel verileriniz, hizmetlerimizin daha iyi bir şekilde sunulması için mevzuata uygun şekilde toplanıp işlenir. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.