Menü
Sepetiniz
750.00₺ Üzeri tüm ürünlerde ücretsiz kargo 7 Desi 'ye Kadar

Hakkımızda

İnsanoğlunun var oluşundan gelen bir gerçek vardır ki oda hep kendimizi çevremize güzel göstermeye özen göstermişizdir. Bakım deyince de akla hemen Kozmetik gelmektedir.

Kozmetik Fransızca kökenli kelimedir, cildi ve saçları güzelleştirmeye, canlı tutmaya yarayan her türlü maddedir.

Kozmetik, kişisel bakım ürünleri, tedarikçisi olarak ilk hedefimiz güvenilir, dürüst, saygın firma, müşterilerimize güvenlerini kazanmak olacaktır. Kozmetik deyince birçok marka ve ürün çeşidi olmakla beraber, sizlere en iyi markaları, kaliteli, orijinal ürünleri, profesyonel kullanıcıların tercih ettikleri ürünleri sizlere ulaştırmak.

2019 yılında girdiğimiz kişisel bakım ürünlerinde fark yaratmak için buradayız.

Kozmetik kelime anlamı bir kimseyi daha çekici hale getirmek ya da görünümüyle ilgili sorunları gidermek için kullanılan ürünleri, uygulanan bakım ve tedavileri kapsayan bir kavramdır.

Yılların getirdiği tecrübe, kurumsallık ve profesyonel anlayışa sahip olana Berber Dünyası ve Kozmetikbak olarak özlemini duyduğunuz kalite ve yüzde yüz memnun kalacağınız bir hizmet anlayışı ile tüm Türkiye, İl, ilçelerine, köy, kasabalarına dahilinde Kozmetik, kişisel bakım ürünleri, tedarikini gerçekleştirmektedir.

Berber Dünyası Kozmetikbak

Kişisel verileriniz, hizmetlerimizin daha iyi bir şekilde sunulması için mevzuata uygun şekilde toplanıp işlenir. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.