Menü
Sepetiniz
1.500.00₺ Üzeri tüm ürünlerde ücretsiz kargo 7 Desi 'ye Kadar

Kozmetikbak Blog RSS Beslemesi

12 Eyl Evde Kolay Saç Bakımı Nasıl Yapılır?
Kozmetikbak 0 331
Covid-19 hayatımızı ve yaşam alışkanlıklarımızı kökünden etkiledi. Artık dışarıda çok daha az vakit geçirebiliyor, sıklıkla evde kalıyoruz. Birbirimize temasımız oldukça azaldı. Davetlere katılma ya da bir yerlerde oturma gibi aktiviteler de neredeyse hiç olmamaya başladı. Evde bulunan kadınlarımız bir yandan evin rutin işleriyle ilgilenirken diğer..
12 Eyl Cilt Bakımında Dikkat Edilmesi Gerekenler?
Kozmetikbak 0 299
Güzel ve zinde görünmeyi hangi kadın istemez ki? Her kadının hayali, her genç kızın özentisidir sağlık ve güzellik. Bunun en önemli göstergesi ise sağlıklı bir cilde sahip olmaktır. Bu nedenle de kadınlarımız cilt bakımı konusunda hiç bitmeyen incelemeler yapmışlardır. Özellikle de cilt bakımında nelere dikkat edilmesi gerekir? gibi sorularına arad..
07 Haz Saç Dökülmesi Nedenleri ve Çözümleri
Kozmetikbak 0 295
Yazımıza şöyle bir soruyla başlayalım: Karşı cinsi gördüğünüzde ilk olarak neresine bakarsınız? Pek çok kişinin cevabı saçlar olur diye düşünüyoruz. Saç, estetik görünüşü güzelleştiren, kişiye özgüven veren önemli bir göstergedir. Saç dökülmesi ise pek çok kişide olumsuz bir ruh haline ve estetik kaybına neden olur. Peki, saç dökülmesi belli bir ya..
07 Eyl Keratin Bakımı Nedir?
Kozmetikbak 0 344
Saçlar, kadınların en önemli aksesuarları arasında. Uzun, kısa, boyalı, permalı ya da kıvırcık her ne olursa olsun, kadınlar, saçlarının sağlıklı ve bakımlı olmasını isterler. Ancak dengesiz ve yetersiz beslenme başta olmak üzere pek çok faktör nedeniyle saçların sağlığını korumak mümkün olmayabiliyor. Belli aralıklarla saç bakımı yapmak, her daim ..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

Kişisel verileriniz, hizmetlerimizin daha iyi bir şekilde sunulması için mevzuata uygun şekilde toplanıp işlenir. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.